HAKKIMIZDA

TARA Robotik Otomasyon anahtar teslim robotik otomasyon çözümleri üreten bir mühendislik firması olsa da standartlaştırmış olduğu sistemleri, müşterilerinin ihtiyaç ve üretimine göre adapte edebilmektedir. Standart ve esnek robotik sistemlerimizle, projelerinizin riskleri minimize eder ve en uygun maliyetli, en karlı çözümler üretiriz. Firmamız her işten yarım anlayan bir firma olmak yerine konusunda uzman ve aranan bir firma olma yolunda hızla çalışmaktadır. Bu bağlamda TARA Robotik Otomasyon başlıca robotik makine besleme uygulamaları ile robotik paketleme paletleme uygulamaları yapan, hatlar kuran bir mühendislik firmadır.

Makine Besleme Uygulamaları

TARA Robotik Otomasyon robotlu kameralı görme sistemleri ve robot teknolojisi konusunda ki müthiş uzmanlığı sayesinde; robotik makine besleme, cnc besleme, tezgah besleme, transfer tezgahı besleme, pres besleme konusunda sektör lideri konumuna gelmiştir. Esnek ve akıllı otomasyon sistemlerinin beynini oluşturan özel kamera yazılımımız tek ve eşizdir. Diğer otomasyon firmaları da kalitemizin ve teknolojimizin sağladığı avantajların farkına varmışlardır. Bizim ürünlerimiz ve desteğimizle kendi müşterilerine anahtar teslim esnek robotik otomasyon çözümleri sunmaktadırlar. Biz bunu sistemlerimizin getirdiği faydaların onaylanması olarak görmekteyiz. Genel olarak TARA Robotik Otomasyonun müşterileri, üretim endüstrisinden olsa da çok farklı endüstrilerin ihtiyaçlarını da karşılamaktayız. Şöyle diyebiliriz “ Robotik makine besleme, cnc besleme, tezgah besleme, transfer tezgahı besleme, pres besleme olduğu her uygulama için karlı bir otomasyon üretebiliriz.”

Taşıma, Paketleme, Paletleme Uygulamaları

TARA Robotik Otomasyon robotik ürün taşıma, robotik paketleme ve robotik paletleme konularında uzmanlaşmak ve ustalaşmak prensibiyle, çalışma konularını daraltmıştır. Şu ana kadar devreye aldığı 100 ün üstünde paletleme robotu ile tecrübesi artık kanıtlanmış olan TARA Robotik Otomasyon robotik paletleme konusunda Türkiye de en çok referansa sahip olan mühendislik firması olmayı başarmıştır.

Bu bağlamda geliştirmiş olduğu özel sistemler ve çözümler ile özellikle:

• 25-50 kg torbaların palete dizilmesi ile Yapı Kimyasalları, Kireç, Kalsit, Mikronize ve Çimento Sektöründe
• Koli kutu paletleme sistemleri ile Yiyecek, İçecek Sektöründe ve Genel Endüstride
• Damacana viyol, rack Paletleme, Depaletleme sistemleri ile Su Sektöründe
• Konserve Paletleme sistemleri ile Gıda Sektöründe aranan mühendislik firması olmuş;

Tara Robotik Otomasyon özel tasarım paletleme robot elleri, koli yapma, koli kapatma makineleri ile rüştünü ispatlamış ve kalitesini ortaya koymuştur. Kriz yılında bile TARA Robotik Otomasyon öngörülenin dışında tarihinin en iyi satış rakamlarına ulaşmıştır. Bir önceki yıla kıyasla yılsonunda toplam satışlarımızın %30 arttığı görülmüştür. Sunmuş olduğu sıra dışı mühendislik hizmetleri sayesinde müşterileri ile birlikte büyümesine devam eden TARA Robotik Otomasyona inovasyona dayalı büyüme stratejisi ile gelecekte de aranılan bir robotik otomasyon firması olmaya devam edecektir.

'Dikkat çekici bir biçimde hızla büyümekteyiz. Bu büyümede müşterilerimiz belirleyici bir faktör. Müşteriler memnun olan ve para kazanan, bunun sonucunda da bizden başka bir makine talep edenlerdir. Biz onlara genellikle abonelerimiz demekteyiz.'