Transfer Tezgahı Besleme Uyg.

YÜKSEK HIZ, ESNEKLİK ve SÜREKLİLİK TRANSFER TEZGAHI BESLEME ROBOTLARI

TARA Robotik Otomasyon geliştirdiği özel robotik çözümlerle, CNC transfer tezgahı besleme uygulamalarında uzmanlaşmış ve geliştirdiği standart robot hücreleri ile sektöre yön verir bir hal almıştır. CNC transfer tezgahı besleme robotları enjeksiyon makinelerinden, CNC işleme merkezlerine; transfer tezgahından, preslere kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Özelikle bu tarz sürekli çalışır ve insansız hatlarda CNC transfer tezgahı besleme robotu otomasyon için en mükemmel makinedir.

Yüksek Hızla Çalışan Transfer Tezgahları için En İdeal Çözüm Robottur!

Özellikle yüksek maliyetli CNC transfer tezgahının tam verimle çalışması çok önemlidir. Transfer tezgahlarında işlem süresine besleyici operatörlerin yetişebilmesi mümkün olmamakta ve bu nedenle makine kapasitesinin %25 ila %60 arasında kullanılamaması durumu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Ancak TARA Robotik Otomasyon ‘un geliştirmiş olduğu özel robotik sistemlerle ve kameralı robot uygulamaları ile transfer tezgahı besleme robotu tezgah kapasitesindeki %50’lere varan artış sağlamaktadır.

Transfer Tezgahı Besleme Robotu ile Personel Maliyetlerinden %95’e Varan Tasarruf Elde Edilir

Maksimum 2 yılda kendi kendini amorti eden CNC transfer tezgahı besleme Besleme Otomasyonlarımızla birlikte müşterilerimizin maliyetleri düşmekte birim zamanda minimum iş gücü ile maksimum iş üretilmektedir.

Robotlar İzin İstemez Yemek Yemez!

CNC transfer tezgahı besleme robotlarının en büyük özelliği 24 saatlik duraksız çalışabilme kapasitesidir. Bu sayede CNC transfer tezgahından maksimum verim elde edilir ve yüksek kapasite iş üretilir. Ayrıca CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile müşteriye vereceğiniz temin süreleri de netleşecektir. Çünkü robot kol her zaman aynı süre içeresinde tezgaha yükleme yapacaktır.

Esnek İmalata Ne Dersiniz?

Özellikle kameralı robot sistemleriyle birlikte ürünü değiştirmek ve robot kolu yeniden başka bir parça için programlamak oldukça kolaydır ve çok kısa bir süre almaktadır. Bu yüzden sık sık iş parçası değiştiren firmalarda CNC transfer tezgahı besleme robotu kullanmak çok avantajlıdır. Robot kolun kamera yardımıyla esnek olması çok büyük bir avantajdır.

Minimum Hata Maksimum Kazanç

CNC Transfer tezgahı besleme robotu parça beslemesindeki insan hatası kaynaklı parça bozulmalarında %95’lere varan tasarruf sağlar. CNC Transfer tezgahı makine besleme uygulamalarında yüksek düzeyde tekrarlanabilirlik ve dikkat gerekirken operatörler için sıkıcı ve tehlikeli bir iş olabilir. Robot kollar, bu tür çalışmalar için çok uygundur. Yüksek güvenlikli robotlar yaralanmaları azaltır ve işçileri daha güvenli tutar. Bu sayede iş kazaları yaşanmaz yada minimuma iner.

CNC Transfer Tezgahı Besleme Robotlarının Avantajları Şunlardır:


 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile verimlilik artar
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile yüksek katma değerli üretim elde edilir
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile tutarlı maksimum bir kaliteye ulaşılır
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile operatör bağımlılığı biter
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu ile minimum hata ve fire yakalanır
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu yüksek hız ve performans ile maksimum ürün elde edilir
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu kolay kullanım ve esneklik sağlar
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu kompakt yapısı sayesinde çok az yer kaplar
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotunun yer, tavan, açısal ve duvara bağlantı imkanı
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotu tezgah içine kolayca monte edilebilir
 • CNC Transfer tezgahı besleme robotunun kurulum maliyetleri azdır